plavba

OKRUŽNÉ   PLAVBY   LOĎOU

Cestovná agentúra SUNRISE ponúka aj okružné plavby výletnými loďami, ktoré sú trendovým typom dovolenky na mori. Plavby klientom ponúkajú odpočinok a poznávanie v jednom.

 

 

Čím je okružná plavba na výletnej lodi tak zaujímavá?

Dovolenka na veľkej luxusnej lodi je unikátna kombinácia poznávacieho a pobytového zájazdu, pri ktorom navštívite niekoľko krajín, prístavov alebo ostrovov, pričom váš komfortný hotel cestuje s Vami. Na lodi je o zábavu, šport, výborné jedlo a skvelé služby dokonale postarané. Stačí len vyplávať!  🙂

Lode ako plaviace sa hotely

plavba-2Veľké lode sú ako plávajúce prázdninové rezorty. Na palube si môžete užívať komfort luxusného hotela a vyberať si z veľkého množstva možností trávenia Vášho dovolenkového času. Na väčšine lodí nájdete reštaurácie, bary, tanečné salóny, bazény, vírivky, sauny, fitness centrá, wellness procedúry, kasína, divadlá, diskotéky, obchody, galérie, kiná, minigolf, počítačové herne, golfové simulátory a mnoho ďalších. V cene plavby je vždy kompletná plná penzia a čaká na Vás to najlepšie z medzinárodnej kuchyne. Po celú dobu plavby sa bude o Vás starať priateľský lodný  personál.

Široká ponuka destinácií

Plavbu na lodi môžete prežiť takmer kdekoľvek na svete, aj v odľahlých moriach a oceánoch. Avšak najobľúbenejšími oblasťami sú Stredomorie a Karibik. Obľúbené oblasti sú napríklad aj severná Európa a exotické destinácie, ako je Indický oceán, juhovýchodná Ázia, Južná Amerika, Aljaška a tichomorské ostrovy. Typická plavba po Stredomorí alebo Karibiku trvá jeden týždeň a takmer každý deň navštívite iné miesto. Bežné sú aj dlhšie plavby trvajúce dva aj viac týždňov a extrémom pre vášnivých cestovateľov je trojmesačná plavba okolo sveta.

V prístave

Dobu počas kotvenia lode v prístave môžete tráviť rôzne. Máte možnosť vybrať si z bohatej ponuky fakultatívnych výletov alebo si môžete urobiť vlastný program. Zastávky bývajú podľa navštívenej destinácie rôzne dlhé. No vždy môžete ostať počas kotvenia na lodi a užiť si pohodový čas, kedy je väčšina pasažierov na pevnine na výletoch.