EXOTIKAexotika-3

Láka vás exotická dovolenka? Omrzeli vás klasické dovolenkové destinácie? Hľadáte dobrodružstvo a relax zároveň? Žiadny problém. Pre vás, ktorí ste sa rozhodli spoznávať svet, tradície a kultúru a zregenerovať sily od uponáhľaného každodenného života sú pobytové a poznávacie zájazdy a dovolenky v exotických krajinách tou najlepšou cestou. Exotické krajiny a destinácie sú pre nás zaujímavé a „exotické“ niečím novým, lákavým, niečím, čo by sme chceli aspoň raz v živote zažiť, vidieť a prežiť na týchto miestach nádhernú dovolenku plnú oddychu a poznania zároveň. Každý kút sveta je iný, a preto aj vaša exotická dovolenka bude špeciálna podľa toho, kam sa vyberiete.

 

Cesty za poznaním

cinaNechajte sa vlákať do poznávania exotického sveta. Navštívte historické pamiatky, spoznajte krásy miest exotických krajín, ich kultúru, zvyky a stravu. Ponúkame overené trasy poznávacích zájazdov do všetkých kútov našej planéty, pod vedením skúsených profesionálnych sprievodcov. Nevšedné zážitky prinášajú medzi inými stále populárnejšie cesty do Číny, Mexika, Peru, Južnej Afriky, USA, Austrálie, ale i do iných pozoruhodných miest sveta. peru

 

 

 

 

 

 

Pobytové zájazdy

exotika-2

Dovolenka v exotike sa stáva čoraz vyhľadávanejšou formou oddychu a trávenia voľného času. Práve exotické destinácie nám umožňujú pobyt na slnkom zaliatych piesočných plážach nielen počas letných mesiacov, ale najmä v čase, keď je u nás doma studená zima a mráz. Kvalitné hotely, slušný personál, atraktívne žiarivo biele pláže jemného piesku, tyrkysovo zafarbené more, nádherné palmové háje. Načerpajte novú energiu do ďalších pracovných dní, strávte nezabudnuteľné chvíle so svojimi blízkymi a vydajte sa za skvelým dobrodružstvom. Exotická dovolenka je pravým balzamom na dušu ako aj telo.

maledivy-beach-bungalows